Zvukoměr 2245

Zvukoměr 2245

Je libo jednodušší měření a analýza hluku? Máme řešení.

Zvukoměr B&K 2245 míří přesně na Vaše potřeby. Je přizpůsoben Vašim konkrétním úkolům v oblasti měření hluku a umožní rychlejší, snadnější a bezproblémovou práci.

Kompletní řešení pro měření hluku

Zvukoměr B&K 2245 je zařízení třídy 1 a je kompletním řešením pro měření hluku. Zvukoměr lze použít jako spolehlivé samostatné zařízení pro měření hluku, ale funguje skvěle se speciálně vytvořenými aplikacemi v mobilním telefonu a také s počítačem, čímž přináší zcela novou úroveň efektivní práce a kontroly. Přesné měření hluku, analýza a dokumentace nebyly nikdy tak jednoduché!

Přizpůsobeno Vaší práci

Jednodušší

Má pouze sedm snadno přístupných tlačítek a skvěle čitelný, jasný displej. Zvukoměr B&K 2245 se používá opravdu velice snadno a pohodlně.

Robustnější

Robustní pogumované tělo poskytuje bezpečné a spolehlivé držení přístroje a je odolné vůči prachu a vodě s krytím IP 55.

Snadnější

Zvukoměr B&K 2245 je přizpůsoben pro Vaši snadnější práci a bezproblémově pracuje s intuitivními aplikacemi ve Vašem mobilním telefonu a PC.

Chytřejší

Volitelná inteligentní dokovací stanice funguje nejen jako rychlá nabíječka, ale také automaticky přenáší uložená data do Vaší sítě, kde jsou ihned připravena k analýze a reportům na Vašem PC.

Rychlejší

Software pro PC se instaluje velice snadno a používá ještě snadněji. Data jsou rychle a snadno přenesena do Vašeho počítače a intuitivně uspořádána, připravena k analýze a reportování pomocí předkonfigurovaných, uživatelsky orientovaných nástrojů.

Chytrá řešení v jednom balíčku

K dispozici jsou čtyři konfigurace přístroje (lze také provést upgrade na vyšší konfiguraci)

B&K 2245 Noise Partner

Základní konfigurace, kterou lze použít s minimálním školením a znalostmi a je ideální pro jednoduchá širokopásmová měření, univerzální měření hladiny akustického tlaku a základní měření hluku výrobků nebo měření v pracovním a mimopracovním prostředí.

B&K 2245 Exhaust Noise Partner

Konfigurace navržená speciálně pro kontrolu hlukových hladin výfukových soustav z hlediska souladu s předpisy. Uzamykatelná nastavení měření a optimalizované parametry měření minimalizují riziko chyby a snižují množství času a pracovní síly potřebné k provedení správného měření.

B&K 2245 Work Noise Partner

Vyhodnocení hluku na pracovišti s cílem zajistit dodržování předpisů a zajistit bezpečnost zaměstnanců, včetně stanovení potřeby a úrovně ochrany sluchu. Rozhraní Vás provede kompletní úlohou a vyžaduje minimální školení, aby byla zajištěna správná, validní a použitelná data.

B&K 2245 Enviro Noise Partner

Kompletní sada nástrojů pro měření a vyhodnocování hluku prostředí. Konfigurace zajišťuje, že máte všechny nástroje potřebné pro danou úlohu, včetně značek pro označení zvuků a událostí (vyloučení rušivých událostí nebo označení příslušného hluku pro další zkoumání) s možností nastavení vlastních kontrolních pracovních postupů pro zajištění správně provedené úlohy měření.

 

Více informací na webu výrobce.

SVMTech s.r.o., Spisová značka C 240418 vedená u Městského soudu v Praze.

Ochrana osobních údajů

© Všechna práva vyhrazena

11 Studio | Tvorba stránek | Grafika

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace