Vibrační systém V8900

Vibrační systém V8900 byl navržen tak, aby nabídnul univerzální možnosti testování. Kombinací obřího výkonu (80kN), velkého zdvihu, širokého použitelného frekvenčního rozsahu a klopného momentu až 3kN*m vznikl systém vhodný jak pro náročná testování velkých nevyvážených objektů, tak i pro malé objekty. V8900 nabízí testování sinusových i náhodných vibrací, rázových zkoušek s vysokým zrychlením i testování složitých a nestandardních vibračních profilů.

Tento vzduchem chlazený vibrační systém s výkonem 80kN a únosností až 800 kg nabízí testovací možnosti podobné, jako mají vodou chlazené systémy. Ovšem vysoká spolehlivost ve spojení s nízkými náklady na údržbu jsou pro tento vzduchem chlazený systém charakteristické - snadnější a levnější instalace, jednoduchá údržba a tedy vysoká efektivita.

Pro náročné rázové zkoušky a testování v oblasti nízkých kmitočtů nabízí V8900 pracovní zdvih 10.16 cm (4 palce). Frekvenční rozsah 5-3000 Hz je vhodný nejen pro dlouhodobé zkoušky, ale také pro testování menších objektů.

Díky zcela novému designu a použití technologie hydrostatického ložiska se zvýšila celková tuhost, což umožňuje momentové zatížení až 3kNm a tím testování složitých a hmotných struktur s těžištěm mimo osu bez nutnosti použití vedeného headexpanderu. To opět snižuje nejen pořizovací náklady, ale také náklady na údržbu.

Elektrický, neoptický a bezkontaktní centropvací systém armatury umopžňuje přesné vedení armatury s minimální údržbou a nepřerušovaným chodem, protože ani prach nebo teplotní výkyvy neovlivňují jeho přesnost.

Chlazení vzduchem eliminuje potřebu napájení a údržby jednotky vodního chlazení a celého vodního systému, zjednodušuje celou konstrukci vibračního systému a tím významně snižuje náklady. Vibrační systém je také vybaven intuitivním a dobře ovladatelným grafickým rozhraním s možnostmi přímého sledování provozních a servisních veličin.

 

Více informací na stránkách výrobce.

SVMTech s.r.o., Spisová značka C 240418 vedená u Městského soudu v Praze.

Ochrana osobních údajů

© Všechna práva vyhrazena

11 Studio | Tvorba stránek | Grafika

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace

Přejeme šťastné a klidné Vánoce a celý vánoční čas a v roce 2021 hlavně hodně zdraví a dobré nálady.