Měření a analýza vibrací

Monitorovací terminál pro měření vibrací

Bezobslužný monitorovací terminál pro měření vibrací je určen pro širokou škálu aplikací jako jsou měření vibrací ve stavebnictví nebo v těžebních oblastech, zjišťování vibrací způsobených silniční nebo železniční dopravou, monitorování kritických oblastí - nemocnice, provozy s citlivými zařízeními apod.

BK Connect

BK Connect je nová a vysoce inovativní softwarová platforma společnosti Brüel & Kjær. Tato platforma je plně integrované softwarové řešení pro mnohakanálový sběr dat (s hardware LAN-XI), zpracování dat, správu dat a reportování.

Snímače hluku a vibrací

Široký výběr snímačů hluku a vibrací. V oblasti akustiky nabízíme špičkové měřicí mikrofony, předzesilovače, kalibrátory, akustické zdroje, akustické kamery apod. Pro měření vibrací je zde obrovská nabídka akcelerometrů, snímačů rychlosti, síly, rázových kladívek a příslušenství. V neposlední řadě je to také nabídka příslušenství, měřicích zesilovačů, adaptérů, simulátorů atd.

Laserové vibrometry

Laserové bezkontaktní snímače vibrací - jednobodové a skenovací laserové vibrometry pro použití v laboratoři i v terénu určené pro široké spektrum aplikací - výzkum a vývoj, experimentální testování, měření při kontrole kvality, měření při speciálních podmínkách (teplota, radioaktivita) apod. Laserové snímače nabízí rychlá a přesná měření s vysokou kvalitou výstupních dat.

SVMTech s.r.o., Spisová značka C 240418 vedená u Městského soudu v Praze.

Ochrana osobních údajů

© Všechna práva vyhrazena

11 Studio | Tvorba stránek | Grafika

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace

Přejeme šťastné a klidné Vánoce a celý vánoční čas a v roce 2021 hlavně hodně zdraví a dobré nálady.