O SVMTECH

SVMTech s.r.o.

Činnost společnosti SVMTech s.r.o. plynule navazuje na aktivity společnosti Spectris Praha spol. s r.o., která se více než 20 let zabývala dodávkami zařízení a řešením v oblasti měření hluku a vibrací jako výhradní dovozce a distributor světového lídra v oblasti měření hluku a vibrací - společnosti Brüel & Kjær Sound & Vibration Measurement A/S pro Českou republiku.

Počínaje dnem 1.7.2015 se výhradním distributorem produktů Brüel & Kjær Sound & Vibration Measurement A/S pro Českou republiku stává společnost SVMTech s.r.o.

Základní cíle a pilíře společnosti

V SVMTech s.r.o. si zakládáme na kvalitní spolupráci, stejně jako na ochotné podpoře a pomoci stávajícím i budoucím zákazníkům. V našem portfoliu naleznete špičkové produkty a vysoce profesionální služby založené na kvalitním a zkušeném týmu pracovníků.

Cíle a budoucí vize

Hlavní vizí společnosti SVMTech s.r.o. je snaha stát se preferovaným partnerem, dodavatelem a poskytovatelem řešení pro nejrůznější společnosti a instituce, zajímající se o problematiku měření hluku a vibrací, stejně jako vysoce odborným servisním a kalibračním centrem.

Kdo jsou naši zákazníci?

Klienty nacházíme v celé řadě oblastí od automobilového a leteckého průmyslu, strojírenství a výroby, přes telekomunikace, školství a vzdělávání, až po výrobce spotřebního zboží, státní instituce či úřady.

Máme efektivní řešení i pro vás!

Naše produkty a služby zahrnují velkou škálu aplikací, počínaje měřením hluku a vibrací, přes vibrační testování, vibrační diagnostiku či akustické mapování, až po rozsáhlé a komplexní analýzy ve vývoji a výrobě nebo kontrole kvality výroby.

Systém řízení kvality dle ISO 9001

Naše společnost se snaží udržovat vysokou kvalitu svých služeb, má zaveden systém řízení kvality a je certifikována dle ISO 9001:2015.

 

SVMTech s.r.o., Spisová značka C 240418 vedená u Městského soudu v Praze.

Ochrana osobních údajů

© Všechna práva vyhrazena

11 Studio | Tvorba stránek | Grafika

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace

Přejeme šťastné a klidné Vánoce a celý vánoční čas a v roce 2021 hlavně hodně zdraví a dobré nálady.