Noise Guard - monitorování hluku

Noise Guard - monitorování hluku

Noise Guard je jedinečné řešení pro monitorování hluku nové generace, které se skládá z jednoho nebo více terminálů a serveru, na který jsou data z terminálů zasílány a mohou být uživateli prohlíženy a analyzovány.

Noise Guard je skvělé a svým způsobem revoluční řešení pro monitorování hluku - krátkodobé i permanentní. Noise Guard s využitím, ve své třídě nejrozšířenějšího měřicího zařízení od Brüel & Kjær, nabízí jistotu, že vše bezchybně funguje a poskytuje jednoduché a efektivní monitorovací řešení, které ocení státní i soukromé instituce, konzultanti a řada dalších organizací řešících hluková monitorování.

Systém Noise Guard obsahuje venkovní mikrofon a lze jej použít jako samostatný systém nebo jako součást širšího řešení pro monitorování životního prostředí. V tomto případě Noise Guard může kombinovat data o hluku získaná ze zvukoměru a meteorologické stanice s daty z externích snímacích jednotek, jako jsou snímače kvality ovzduší, snímače vibrací atd. Noise Guard je flexibilní a nákladově velice efektivní řešení pro monitorování hlukových trendů, dodržování limitů, zvyšování povědomí veřejnosti o hlukových problémech nebo kalibrace hlukových map. Monitorování hluku ověřuje dodržování limitů hluku a je důležitou součástí nástrojů pro správu a plánování, které stále více používají různé veřejné i soukromé organizace. 

Noise Guard je velice flexibilní řešení, které lze provozovat se serverem vlastním nebo hostovaným u nás, kdy jsou data vždy plně pod plnou kontrolou uživatele. Pro měření lze použít libovolný zvukoměr Brüel & Kjaer 2250/2270. Vše si lze pořídit a vlastnit nebo si lze vše zapůjčit v naší společnosti nebo řešení napůl. Záleží jen na požadavcích uživatele.

Noise Guard je k dispozici v provedení:

  • Mobilní monitorovací jednotka NG-i359 PRT
  • Monitorovací jednotka pro trvalou instalaci NG-i359 ST
  • Sada pro upgrade boxů B&K 3639 RFT

Jádro systému Noise Guard je stejné pro všechny verze. Rozdíl je pouze v provedení, připojení a některých funkcionalitách. Další informace jsme pro Vás připravili zde.

Chcete nahlédnout, jak systém zobrazuje reálná data? Náhled s měřenými daty v reálném čase je k dispozici zde.

Pokud se chcete dozvědět více, kontaktujte nás. Rádi Vám vše vysvětlíme a ukážeme.

SVMTech s.r.o., Spisová značka C 240418 vedená u Městského soudu v Praze.

Ochrana osobních údajů

© Všechna práva vyhrazena

11 Studio | Tvorba stránek | Grafika

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace

Přejeme šťastné a klidné Vánoce a celý vánoční čas a v roce 2021 hlavně hodně zdraví a dobré nálady.