SLUŽBY

Návrhy a dodávky systémů pro měření hluku, vibrací a vibračního testování

Součástí naší nabídky je kompletní portfolio zařízení a služeb pro měření a analýzy hluku a vibrací od výrobců se zkušenostmi v oboru téměř 80 let. Nabízíme profesionální řešení pro měření hluku a vibrací – od snímačů hluku a vibrací, přes systémy pro sběr dat a jejich vyhodnocování, monitorování, ruční zvukoměry, vibrometry, analyzátory a další příslušenství, až po dodávky vibračních systémů LDS určených k provádění vibračních zkoušek a testů s možností současného použití klimatických komor.

Zastupujeme špičkové výrobce v oboru - dánská společnost Brüel & Kjær (téměř 80 let inovací v oboru), australská společnost EMS Brüel & Kjær (řešení pro monitorování), americká společnost OMS Corporation (laserové měření vibrací).

Servisní centrum, Odborný záruční a pozáruční servis

V našem týmu působí zkušení odborníci, díky nimž Vám můžeme nabídnout profesionální záruční a pozáruční servis pro veškerou námi dodávanou měřicí techniku. Kromě toho se na nás můžete obrátit též s měřicí technikou celé řady jiných výrobců, u níž provádíme odborný pozáruční servis. K dispozici je rovněž specializované servisní centrum pro vibrační systémy, kde Vám nabídneme rychlý a kvalitní servis pro výrobky mnoha výrobců vibračních systémů včetně LDS. Na základě servisních smluv nabízíme také zvýhodněné podmínky servisu a garance termínů.

Akreditované kalibrační centrum

Aby byly naše služby kompletní, ve spolupráci s tuzemskými a zahraničními partnery zajišťujeme též kalibrace přístrojů a zařízení různých výrobců včetně B&K. Naše vlastní akreditované kalibrační centrum pro zařízení k měření vibrací nabízí kalibrační služby na nejvyšší úrovni.

Školení a semináře

Pravidelně pro Vás pořádáme odborné semináře, jež jsou určeny uživatelům nejrůznějších druhů měřicí techniky. Kromě toho zajišťujeme také tematická školení problematiky měření hluku a vibrací i pravidelná setkání odborníků pro sdílení informací a zkušeností.

Poradenství a měření na zakázku

Protože jsme navázali spolupráci s mnoha subjekty a institucemi, rádi pro Vás zajistíme odborné poradenství a související služby dle Vašich potřeb a požadavků. Kromě jiného nabízíme též odborné měření na zakázku, které je zajištěno našimi odborníky a externími konzultanty. Rádi se s Vámi domluvíme na konkrétním místě, provedeme měření včetně analýzy a vyhodnocení.

Zapůjčení měřicí techniky

Našim zákazníkům nabízíme jak krátkodobé, tak i dlouhodébé zapůjčení měřicí techniky za zvýhodněných podmínek včetně možnosti zaškolení obsluhy.

SVMTech s.r.o., Spisová značka C 240418 vedená u Městského soudu v Praze.

Ochrana osobních údajů

© Všechna práva vyhrazena

11 Studio | Tvorba stránek | Grafika

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace

Přejeme šťastné a klidné Vánoce a celý vánoční čas a v roce 2021 hlavně hodně zdraví a dobré nálady.