BK Connect

BK Connect

BK Connect

BK Connect je nová a vysoce inovativní softwarová platforma společnosti Brüel & Kjær. Tato platforma je plně integrované softwarové řešení pro mnohakanálový sběr dat (s hardware LAN-XI), zpracování dat, správu dat a reportování.

Struktura a koncept platformy BK Connect jsou založeny na uživatelsky konfigurovatelném pracovním prostředí, které uživatelům poskytuje přesně to, co potřebují a když to potřebují. Snižuje se tak riziko výskytu chyb a potřeby vývoje specifického rozhraní pro zákazníka při zachování veškerých funkcí moderní platformy.

 

Nástroj pro hluk a vibrace

Srdcem a základem BK Connect jsou aplikace pro všeobecné použití v oblasti hluku a vibrací. Společně poskytují komplexní sadu flexibilních nástrojů pro měření a zpracování dat v reálném čase pro řešení široké škály inženýrských úloh  - od opakovaných, standardizovaných testů až po komplexní analýzy či zjišťování a vyšetřování závad a problémů.

Speciální aplikace

BK Connect také nabízí širokou škálu specializovaných modulů pro strukturální analýzu, lokalizaci zdrojů hluku nebo "úhlová analýza".

 

Zajištění úplného přístupu ke všem datům

Datová koncepce BK Connect je otevřená, což umožňuje plný přístup k datům - bez ohledu na jejich původní formát, od starších dat LabShopu až po formáty třetích stran (např. FEM). Navíc je stále součástí platformy i LabShop, který zajistí, že během přechodu na BK Connect budou zajištěny všechny existující možnosti a funkce.

 

Konfigurovatelné pracovní prostředí

Uživatelské rozhraní je snadno konfigurovatelné, takže může být přizpůsobeno potřebám různých uživatelů v rámci organizace což umožňuje operátorům / zkušebním inženýrům, odborníkům, manažerům pracovat společně s jedním nástrojem s maximální efektivitou a produktivitou. Každá aplikace je navržena jako samostatné řešení pro typický úlohu nebo soubor úloh v testovacím a analytickém pracovním prostředí. Uživatelé si pak mohou vybrat modul nebo moduly, které potřebují pro svou úlohu nebo kombinovat aplikace tak, aby se zvýšila funkčnost a vytvořili si pracovní prostředí přizpůsobené pro rychlé a snadné zpracování více kroků v procesu vibračního a hlukového testování.

 

BK Connect Applets

Aplety jsou softwarové moduly zaměřené na konkrétní úlohy, které uživatel potřebuje. Více o apletech zde na našich stránkách.

Více o BK Connect včetně možnosti vyzkoušení.

 

Hardware LAN-XI

Hardware LAN-XI nabízí špičkové technologie pro sběr a záznam dat z jednoho měřicího kanálu nebo v konfiguraci s mnoha stovkami vstupních kanálů. Jsou zde moduly pro sběr dat a stačí jen připojit snímače. Více o možnostech ...

Zajímavým modulem je LAN-XI Light, který nabízí špičkový výkon v zajímavé cenové relaci.

 

Akustická kamera - s akustickou kamerou, založené na hardware LAN-XI lze efektivně a rychle získat vynikající a spolehlivé výsledky během pár minut.

SVMTech s.r.o., Spisová značka C 240418 vedená u Městského soudu v Praze.

Ochrana osobních údajů

© Všechna práva vyhrazena

11 Studio | Tvorba stránek | Grafika

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace

Přejeme šťastné a klidné Vánoce a celý vánoční čas a v roce 2021 hlavně hodně zdraví a dobré nálady.