SVM Tech

produkty a služby pro měření hluku a vibrací

Moderní měřicí přístroje, metody a postupy

Společnost Brüel & Kjær věnuje při vývoji nových produktů velkou pozornost uživatelské stránce tak, aby měření laboratorní i v terénu byla efektivní s cílem minimalizovat časové ztráty při zpracování a analýze dat. Svou filozofií a precizním provedením je technika Brüel & Kjær již desítky let špičkou ve svém oboru.

Podle platné legislativy

Díky široké základně odborníků, kteří se podílejí na vývoji měřicích zařízení, se naše produkty neustále vyvíjí a implementují se do nich neustále nové pracovní a měřicí metody a standardy dle nových platných norem.

Aplikace "na zakázku"

Navrhujeme a dodáváme kompletní systémy pro měření hluku a vibrací nejen ve standardních provedeních, ale rovněž se specializujeme na požadavky a aplikace šité na míru požadavkům zákazníka, jako jsou vývoj a realizace testovacích procedur pro kontrolu kvality, výrobní linky, specializované testovací komory a řada dalších.

Měření a kalibrace

Nabízíme měření hluku a vibrací, zpracování dat podle požadavků našich zákazníků v mnoha oblastech a akreditované kalibrace zařízení pro měření a testování vibrací za použití nejmodernějšího vybavení v našem vlastním Kalibračním centru v Praze.

Vzdělávání

Nejen pro uživatele měřicí techniky pravidelně pořádáme odborná školení, semináře a zajímavá setkání, na nichž je možno sdílet své poznatky a zkušenosti nejen s renomovanými odborníky, ale i s ostatními uživateli měřicí techniky v České republice.

 

Naši partneři

SVMTech s.r.o., Spisová značka C 240418 vedená u Městského soudu v Praze.

Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies

© Všechna práva vyhrazena

11 Studio | Tvorba stránek | Grafika

Přejeme šťastné a klidné Vánoce a celý vánoční čas a v roce 2021 hlavně hodně zdraví a dobré nálady.