Měřicí platforma PULSE

Měřicí platforma PULSE

PULSE je modulární měřicí platforma Brüel & Kjær, která byla vyvinuta jako komplexní nástroj a řešení pro měření a analýzy hluku a vibrací. PULSE se svou ohromnou škálou softwarových a hardwarových konfigurací pokrývá celou problematiku měření a zpracování dat v oblasti hluku a vibrací. S více než 15.000 systémy na světě se jedná o nejrozšířenější nástroj na světě.

Hardware PULSE (LAN-XI) nabízí špičkové technologie pro sběr a záznam dat z jednoho měřicího kanálu nebo v konfiguraci s mnoha stovkami vstupních kanálů. Stačí jen připojit snímače.

 

 

Software PULSE umožňuje kompletní práci s daty - od samotného měření až po analýzy a správu dat. PULSE je systém umožnující multianalýzu v reálném čase. PULSE Reflex jako moderní softwarová platforma pro měření a post-processing posunuje hranice možností ještě mnohem dále. Snadné měření, rychlá a efektivní práce s naměřenými daty - prohlížení, zpracování, analýza, reporty - to je realita, přinášející snadno požadované výsledky.

Akustická kamera - s akustickou kamerou, založené na platformě LAN-XI lze efektivně a rychle získat vynikající a spolehlivé výsledky během pár minut.

SVMTech s.r.o., Spisová značka C 240418 vedená u Městského soudu v Praze.

© Všechna práva vyhrazena

11 Studio | Tvorba stránek | Grafika

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace